Amerika'da yaşama  fırsatını yakalamak, ister misiniz?

Bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz...

Adınız
Soyadınız
E-posta adresiniz (opsiyonel)
Telefon Numaranız
Gönder
Hizmetlerimiz

Bu büyük fırsatı değerlendirmeniz için size nasıl yardım edebiliriz;

 1. Danışmanlık
  Bize web-sayfamızdaki formu kullanarak ya da telefon numaramızdan ulaştığınız taktirde, biz size en fazla 24 saat içerisinde ulaşacağız. Size telefonda konu ile ilgili sunacağımız danışmanlık sayesinde birlikte çalışacağımız süreci detayları ile açıklayacağız.
 2. Başvuru yardımı
  Danışmanlık sürecini takiben size başvuru ile ilgili tüm belge ve bilgileri içeren bir paket göndereceğiz. Bu pakette bulunan belgeleri sizlere teker teker açıklayacağız. Başvuru için gerekli bilgileri açıklayan bir form da pakette bulunacaktır. Bu formu doldurarak bize iletmeniz yeterli olacaktır. Ya da, bu basamakta dilerseniz internet sayfamızda size sunacağımız formu kullanarak, süreci ilerletebilirsiniz. Bu konuda size danışmanlarımız yardımcı olacaktır. Başvuru için sağladığınız bilgileri Amerika'da göçmenlik ve vize konularında uzman kadromuz inceleyecek ve gerekli bilgilerin eksiksiz ve tam olarak doldurulmasını sağlayacaktır. Başvurunuz, Amerikan Göçmenlik Bürosu tarafından belirlenecek tarihlerde sisteme girilecektir.
 3. Süreç takibi
  Başvuru sürecinden sonra elde edilen BAŞVURU Numarası size iletilecektir. Amerikan Göçmenlik Bürosu tarafından tarafımıza iletilecek Başvuru Numarası size telefon ile iltilecektir.
 4. Sonuç paylaşımı
  Başvuru numaranız Amerikan Göçmenlik Bürosunun çekiliş işlemini tamamlamasının ardından, süreç bizim tarafımızdan devam ettirilecektir. Amerikan Göçmenlik Bürosu çekiliş sonuçları paylaşılmasının ardından kontrol edilecek ve sizlere bildirilecektir. Bu noktada AmerikaYolcusu.com olarak, diğer firmalardan farklı olarak, çekiliş sonucunda yeşil kart almaya hak kazanmış olsun olmasın tüm başvuru sahiplerimizi arayacağız ve devam eden süreç hakkında sizinle çalışmaya devam edeceğiz.
 5. Green Card hazırlığı
  Sonuçların elde edilmesinin ardından, adaylarımız ile iletişime geçilerek bundan sonra gerçekleştirilmesi gereken başvurular ile ilgili bilgi paylaşımı yapılacaktır. Diğer Green Card başvuru danışmanlık firmalarının duyurduklarının aksine, her adayın başvurusu kendine has koşullar içerisinde devam etmesi gerekecektir. Biz de AmerikaYolcusu.com olarak, Amerika Göçmenlik ve Vize konusunda 14 yılı aşkın uzmanlığı bulunan kadromuz tarafından en uygun danışmanlık size sunulacaktır.
 6. Amerika'da hayat
  AmerikaYolcusu.com olarak, kadromuzda bulunan uzmanlarımızın yurt dışında yaşama, eğitim-öğretim deneyimleri bulunmaktadır. Bu deneyimleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız. Ayrıca, firmamızın Amerika'da bulunan anlaşmalı ortak firmaları aracılığı ile sizin Amerika'da yaşamak istediğiniz şehre varmanızdan önce yaşayacağınız ya da çalışmak istediğiniz kurum/kuruluşun belirlenmesi konusunda size son basamağa kadar danışmanlık hizmeti sağlanacaktır.